Přesná strojní CNC výroba

Sincon Technology, s.r.o. se zabývá přesnou strojní CNC výrobou

v prototypových až malých sériích (typicky do 500 ks). Nejčastěji realizuje zakázkovou CNC výrobu pro tuzemské a evropské odběratele. Tyto zakázky jsou zpravidla jednotlivé dílčí komponenty, které slouží jako součásti různých strojních zařízení pro potravinářský průmysl, vědu a výzkum, optiku, zdravotnictví, či automobilový průmysl. Společnost je Vám schopna zajistit odborníky, kteří Vám pomohou s konstrukcí a  technologickým řešením Vašich výrobků s navázáním až po finální produkt.

V přesné CNC strojírenské výrobě mají pracovníci Sincon Technology, s.r.o. již bohaté reference a zkušenosti se zpracováním většiny třískově obrobitelných materiálů. Obrábí barevné kovy jako například dural a další slitiny hliníku, měď nebo mosaz, ale i různé druhy ocelí. Zkušenosti mají se zpracováním nerezové oceli, plastů, kompozitních materiálů, speciální keramiky, ale i s různými netypickými materiály.

Společnost se zaměřuje především na výrobu velmi přesných dílů pro vědecké přístroje, výrobních a měřících přípravků. Sincon Technology, s.r.o. za dobu svého působení nabrala i zkušenosti s výrobou modelů a forem pro vakuové tváření plastů i odlévání hliníku a litiny.

CNC obrábění a přesná výroba je realizována převážně na základě 3D dat v různých formátech (STEP, IGES, Parasolid, atd.). Pro tvorbu dat a programování jsou hojně využívány moderní CAD/CAM systémy (SolidWorks, SolidCAM). K tepelné přípravě a úpravě některých materiálů či výrobků pak slouží vlastní vysokoteplotní pec. Ostatní povrchové úpravy (eloxování, niklování, zinkování apod.) jsou realizovány s vybranými prověřenými partnery v našem regionu.

Sincon - historie >>

Připravujeme pro Vás nové výrobní prostory / We are preparing new production facilities

Sincon - přesná strojní výroba - tapeta C
Sincon - přesná strojní výroba - tapeta B
Sincon - přesná strojní výroba - tapeta A
Sincon - odkaz o firme
Sincon - animace
Sincon - přesná CNC strojní výroba
Sincon - kontaktní informace
Sincon - referenční produkty
Sincon - strojní vybavení společnosti
Sincon - SW vybavení společnosti
CZ - link - přesná strojní výroba
EN - link - Precision machinery manufacturing

Odkazy: ,